Jak długo muszę pozostać na Suboxone?

Suboxone jest przeznaczony do stosowania jako krótkoterminowy lek, aby pomóc wyeliminować uzależnienie od opiatów. W przeciwieństwie do metadonu, suboxone nie jest lekiem podtrzymującym, ani nie został stworzony, aby być jednym. Ale wielu lekarzy i klinik bólu używać tego leku dla długoterminowego utrzymania. Nawet na stronie internetowej Suboxone stwierdza, "Długotrwałe stosowanie SUBOXONE powoduje uzależnienie fizyczne." Nigdy nie chcesz, aby Suboxone był środkiem utrzymania dla uzależnienia od opiatów. Zasadniczo, trzeba być ostrożnym z zastępowania jednego uzależnienia dla innego.

Suboxone ma mniej skutków ubocznych niż metadon

Suboxone jest antagonistą opiatów, który pomoże Ci złagodzić objawy odstawienia opiatów (takich jak OxyContin i heroina), nie powodując przy tym haju ani choroby. Suboxone był przeznaczony jako krótkoterminowy środek ambulatoryjny do detoksu. Protokół leczenia detoksykacji Suboxone trwa zazwyczaj 6 miesięcy w warunkach ambulatoryjnych. Jednak niektóre szpitale stacjonarne leczenia uzależnień również używać go do krótszych odstępach czasu, z dużym powodzeniem. Suboxone jest znany wśród uzależnionych od opiatów, aby być łatwiejsze do wyjścia wtedy metadonu.

Wytrzeźwiej z Suboxone

Suboxone powinien być stosowany jako część planu leczenia. Jest on połączony z terapią, aby pomóc Ci nauczyć się nowych sposobów radzenia sobie z emocjami i sytuacjami bez używania narkotyków. Ludzie, którzy używają Suboxone i terapii rozmowy razem są najbardziej skuteczne w odzyskiwaniu od uzależnienia od opiatów. W ośrodku leczenia uzależnień będziesz miał okazję do detoksu i uzyskania porady, aby zwiększyć swoje szanse na pozostanie wolnym od opiatów.

Podziel się swoimi historiami sukcesu w leczeniu Suboxone poniżej lub na naszej stronie na Facebooku. Twoje doświadczenia mogą zainspirować innych do uzyskania pomocy już dziś!